| flooo_1769 a întrebat:

spuneti-mi va rog in ce perioada pot ramane insarcinata? ultima menstruatie am avut`o pe 23-11-2012 si-a durat 5 zile. astazi am avut contact sexual neprotejat pentru cateva momente insa stau cu griji sa nu se fi intamplat ceva. va multumesc

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai o sa ai tripleti
Felicitari!

| neutrino a răspuns:

Sunt sperante.

| Empathizer a răspuns:

Perioada fertila depinde de lungimea ciclului menstrual Daca menstruatia iti vine la 23 de zile sau mai putin, nu este exclus sa fi ramas gravida.

| Vix999 a răspuns:

Pentru cultura ta generala : se poate ramane insarcinata oricand. Metoda calendarului nu este o metoda contraceptiva nici prea buna si nici exacta.
N-ai decat sa speri ca partenerul nu a avut nici acel lichid pre ejaculator si ca nu s-a intamplat nimic. Nu te mai juca cu focul insa, ca poate te arzi...
Plus ca in situatii de forta majora exista pastila de a doua zi

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Da se poate sa ramai innsarcinata chiar si cateva momente pentru ca inainte ca partenerul sa ejaculeze cateva picaturi inainte tot mai vin.depinde perioada.fa un test

| Messi_Jukatorul_1986 a răspuns:

Cati ani ai draga mea de nu stii sa folosesti prezervativul.