| maryse_9270 a întrebat:

stie cineva, sau a auzit cineva ceva despre cand se va redifuza telenovela "Zorro" care a fost pe acasa.tv
Funda! Sau daca nu. spuneti-mi un site unde as putea vedea cu subtitrare ( ca unul fara subtitrare stiu si eu, dar vreau cu subtitrare)

2 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

W w w. v p l a y. r o fara spatii, big grin

dar trebuie sa iti fac cont!
SPer ca te'am putut ajutabig grin

Craciun fericit!

| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna @maryse_9270

Zorro a fost deja difuzat de 2 ori, in 2007 si in 2009, deci nu prea cred ca o sa-l dea prea curand. De obicei, telenovelele pe Acasa TV se dau la un interval de 2 ani, iar cele foarte bune si vizionate chiar o data la un an si de mai multe ori. happy

Sarbatori fericite! :*