| barbieA a întrebat:

stie cineva un antivirus unde pot devirusa un file/program/etc? Stiu ca era un antivirus dar nu mai stiu care. care aveam optiunea sa repar acel program/file/etc, de obicei antivirusul il sterge programul/file nu repara... este vorba de virusul Win32 Sality. va multumesc

Răspuns Câştigător
| zuzuzic a răspuns:

Buna. eu personal folosesc avast! poate face exact ce spui tu. repara fisierul/il sterge/il muta in carantina :)
Il poti downloada de pe site'ul firmei : http://download.cnet.com/......19223.html

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

MalwareBytes

| XK a răspuns:

Parca bitdefender-ul avea aceasta optiune thinking

| kurinkita a răspuns:

Toate antivirusurile au aceasta posibilitate. Dintre toate, cel mai bine ies in fata (de departe inca) Kaspersky, Dr.Web si BitDefender. Restul sunt niste parturi triste care dau falsuri pozitive numai sa se bage in seama.

| Florinika a răspuns:

Avira

| cikoo a răspuns:

Incerca Avast