| reborn4x3 a întrebat:

Buna stie cineva un site de matrimoniale cu persoane peste 13 ani in afara de hi5 si facebook(scuze daca v-am deranjat cu intrebarea)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi cu site-urile astea cu persoane de peste 13 ani. ai grija sa nu ajungi pe mana traficantilorwinking

3 răspunsuri:
| razvan1305 a răspuns:

Mai copile, matrimonialele is situri pentru adulti caresi cauta prietene / prieten de la 20 de ani in sus. Hi5 si facebook nu-s situ-ri matrimoniale ma is de socialezare... Daca nai ce iubi si vrei un iubit ia-ti un caine, sau fa-ti singura un iubit.Eo cand ii vad pe aia de 20-24 de ani care scriu pe matrimoniale ma apuge nervii cas prea prosti sasi gaseasca singuri perechea...

| cherrybomb a răspuns:

La 13 ani cauti pularai? ai grija sa nu ajungi cine stie pe unde. mai bine iti face prieteni fata in fata nu pe chatrui esti inca mica

| Dya_2147 a răspuns:

Esti prea distrus! straight face