| GulDan a întrebat:

Nu exista un loc, site, chat. ceva unde sa intalnesti fete? dar nu siteuri matrimoniale...
ca pe facebook grupuriile:"da-mi add" sau alte din astea.
Sa intri in vorba cu persoane...nu likeuri si doar atat.

5 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Ma. nu zic ca nu exista, dar sper ca realizezi ca poti da peste doua categorii de care vrei sa fugi ca de raie. Prima, baieti ce se distreaza pozand ca fete. A doua, barbati ce is pe invers. Daca vrei sa incerci oricum, iti recomand Omegle, vorbesti cu alte persoane din Romania, poate ajungi sa gasesti si o fata la un moment dat, depinde de noroc si cat de istet esti. Mult succes.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Intra pe Omeglewinking

| BadLara a răspuns:

Există,se numeşte "Afară din casă", trebuie să deschizi uşa şi să ieşi

| GulDan explică (pentru BadLara):

Ies afara destul de des dar nu m-as baga in seama cu fetele e nebun pe strada dar cred ca nu am alta optiune laughing

| BadLara a răspuns (pentru GulDan):

Nu pe stradă.Bar.Alcool=sex.Party-uri,etc