| sexycutza a întrebat:

Buna stie cineva vr fotograf ieftin prin bucuresti? vreau sa am si eu niste poze frumoase, astept raspuns pup

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Roaga o prietena care are un aparat bun de fotografiat sa-ti faca fotografii, le scoti si gata!

| DorinM a răspuns:

Cine are nevoie de un fotograf bun si ieftin pentru nunti, cununii, botezuri in Brașov și nu numai: http://foto-evenimente.com/

| RobertEremia a răspuns:

Buna ziua. Daca mai e cineva interesat de servicii foto video pentru nunta sau botez, va recomand fotograful pe care l-am avut eu la nunta mea si de care am fost foarte multumit: www.adyfotostudio.ro