| MariA00 a întrebat:

Cel mai tare banc pe care il stiti este...

P. S. Scuze pentru categorie! Este cea mai vizitata.

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Aici sunt cele mai haioase bancuri pe care le-am citit:
http://www.tpu.ro/......titi-este/ :) Sa razi cu pofta!

| noi3 a răspuns:

"-ce faci, bula?"
"-ba da."

| TheWiseOne a răspuns:

Un tip firav stãtea într-un bar cu o bere în faþã. Apare un ºmecher, îi dã douã palme, îi ia berea ºi o dã pe gît.
Ãsta firav începe sã plîngã, sã se tãvãleascã pe jos.
- Ce ai, mã? Plîngi pentru o bere, aºa bãrbat eºti tu?
- Cum sã nu plîng? De dimineaþã m-a pãrãsit nevasta, mi-a golit contul din bancã ºi mi-a luat tot din casã.
Dupã-amiazã îmi pierd slujba, încerc sã mã arunc în faþa trenului, dar o ia pe altã linie, încerc sã mã spînzur ºi se rupe funia, încerc sã mã împuºc ºi se blocheazã pistolul. Cu ultimii bani, îmi cumpãr o bere, torn otravã în ea ºi vii tu ºi o bei...

| Analy a răspuns:

Gigel plange pe hol.Doamna il intreaba :
-Gigele, de ce plangi?
-Un copil mi-a daramat placinta.
-A fost cu intentie?
-Nu, cu branza
rolling on the floor

| Analy a răspuns:

Dupa vacanta de Paste doamna invatatoare ii intreaba pe copii:
-Copii, ce fapte bune ati facut in vacanta?
-Eu am ajutat o batranica sa treaca strada!
-Si eu l-am ajutat pe Ionut sa treaca batranica strada!
-Si eu i-am ajutat pe Ionut si pe Andrei sa treaca batranica strada!
-Dar de ce a fost nevoie de atatia copii?
-Fiindca batranica nu voia sa treaca strada! rolling on the floor

| Miky a răspuns:

1. Bill si Tom se intalnesc dimineata intr-o cafenea.Tom avea ochiul vanat.
Bill:Ce-ai patit,frate,la ochi?
Tom:M-a lovit prietena.
Bill:de ce?
Tom pentru ca i-am vorbit cu TU!
Bill doamne iarta-ma, dar ce fel de relatie aveti voi daca te-a lovit numai pentru atata lucru?
Tocmai, aseara...cand ne uitam la TV,mi-a zis:"Stii, Tom, noi nu am mai facut sex de 2 zile." si eu i-am raspuns:"Poate TU"

2Un prieten i-l intreaba pe Tom.
-Ce e mai bine, sa ai o nevasta frumoasa sa si profite si altii de ea sau sa ai una urata si sa te bucuri numai tu de ea?
TOM:Ce e mai bine sa ai un tort si sa-l imparti cu prietenii sau sa au un **** si sa-l mananci singur?

3Profesoara la scoala incearca sa le stimuleze mintile copiilor.
-Ce este rosu aprins si stralucitor? Tom sare si raspunde
-un camion de pompieri!
Nu, zice profesoara nu dar i-mi place cum gandesti.Altcineva?
-Un mar?
-corect zice profesoara.
Apoi Tom zice:
Am si eu o intrebare...CE e lunga tare, rotunjita, cu par in capat si o bagi si o scoti din gura?
-Tom! noi nu vorbim asa aici!
la care tom zoce.
-Periuta de dinti! Dar i-mi place cum ganditi!
nu sunt chiar cele mai tari dar eu nour de ras and le aud

| ciprian222 a răspuns:

Bula avea un trabant.El vrea sa se duca pana in ungaria da i so golit rezervoru de benzina.Trula avea un ferari.LO sunat pe Trula sa vada daca-l remorceaza.O venit sa-l remorceze cand lo vazut pe unu cu lamburgini si o zis ca i frica sa se intreaca cu el.(Trula eu zis lu Bula ca daca merge prea tare sa claxoneza)si sor intrecut amandoi. o ajuns la viteza 50 km/h 100 km/h 150km/h 200 km/h si Bula so speriat si o clanxonat da Trula nu lo auzit.Maine la stiribig grinoamnelor si domnilor astazi am filmat un ferari si un lamburgini intrecanduse si in spate era un trabant care claxona sa se dea din drum