| gina09 a întrebat:

Buna stiti un program de loat usor muzica de pe yutube? dau fundabig grin

9 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Youtube downloader, il iei dupa goagle free

| denysa a răspuns:

DVDVideoSoft free studio happy poti lua orice cu video fara. dvd cd orice :* bafta

| anaMARIA a răspuns:

Cel mai simplu, intrii pe http://www.vid2mp3.com
Bagi acolo URL`ul melodiei pe care vrei sa o iei de pe youtube, dai click pe chenarul galben din dreapta unde scrie "download", o sa iti apara ca se descarca melodia, dupa va aparea scris undeva in stanga si mai micut cu albastru "download", dai click acolo, dupa care iti va aparea iar un chenar alb unde scrie cu albastru "download", undeva sus, pe mijlocul paginii. Dai click acolo, salvezi melodia in calculator si gata. :)

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Youtube downloader sau videoget bafta!

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Da stiu eu. You tube downloader http://youtubedownload.altervista.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtubedownloader

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor este www.vide2mp3.net bagi linkul de la youtube acolo si il iei gata ca mp3 sper ca te-am ajutat papa:*

| loveromance46 a răspuns:

Clip extractor... e facut special pentru a descarca de pe youtube...