| ilovesluts a întrebat:

stiu ca 90% dintre TPU este virgin/a si de aceia nu o sa va intreb la ce varsta v-ati pierdut virginitatea ci, la ce varsta vreti sa v-o pierdeti.Eu la 16 voi?

17 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

As vrea pe la 17 dar nu cred ca o sa rezist tentatiei laughing deci probabil pe la 16

| ColaCola a răspuns:

Ana.Daca iti incepi viata sexuala la 16 ani nu inseamna ca esti curva.Multe femei si-au inceput viata sexuala la 16 si acum sunt casatorite cu acel barbat si au si copii, asa ca taci daca nu te pricepi la oameni.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pe la 14/15 cam as vrea; d; x

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce dusa cu pluta rau de tot esti! cred ca 90% din TPU nu sunt virgini! din ce citesc la categoria "dragoste cu sila" mai toti incep sa faca sex de la 12-14 ani! Generatia porno romaniei ce sunteti!

| FrozEenSoul a răspuns:

Pe la 17 - 18? big grin. Auzi? dar cati ani ai acum? Funda mieeee

| anaservic a răspuns:

17.

| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Draga mea asta e ceva intim, personal...nu e bine sa te lauzi in gura mare cand o faci.
Pa.

| Unbearable a răspuns:

Asta nu se planifica. Normal si SANATOS, probabil si placut, va fi peste 18 anisori, cu ala pe care-l iubesti si te iubeste. Planurile sunt inutile.

| Mihai2892 a răspuns:

Mie cel mai bine mi s-ar parea de la 17-18 ani.Sa ti-o tragi de la 13-14 ani cum fac unii mi se pare de rahat. straight face

| Casandra a răspuns:

Eu cred ca pe la 25 dupa ce ma casatorescwinking

| ana_2324 a răspuns:

La 16? daca unele fete sunt idioate si le place sa fier tarfe de ce vrei i tu sa fi cA ELE?

| puishor69 a răspuns:

Si cati ani ai acum?

| dolcEE a răspuns:

Dupa ce fac 2 copiii. :laughing)

| JadeT a răspuns:

Nu pot sa zic o varsta la care o sa mi-o pierd.am 15 ani.ce naiba nu imi e gandul la asa ceva.o sa o pierd la timpull potrivit.nu e ceva de mandrit.vai mi-am pierdut virginitateawinking. cand o fi o fi.tot ce s tiu e ca va fi dupa 18 aniwinking

| ilovesluts explică:

@fetitaCUPiscoturile rolling on the floor in ce lume traiesti? se numeste TROLL niste copii de 14 ani care pun intrebari cu fanteziile lor. Iauzi sex la 12 ani, tu nu ai vazut ca toate intrebarile sunt aceleasi?

| dulse a răspuns:

17 sau 18 nu stiu exact pentru ca imi doresc sa o fac cu persoana iubita pentru ca nu vreau sa imi para rau

| mikidelikkk a răspuns:

17-18 cam asabig grin