| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta v-ati pierdut virginitatea? dau fundita

Răspuns Câştigător
| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu la ce varsta o sa ma casatoresc, ca sa iti spun! Am 15 ani, neampliniti, si ma simt foarte bine, implinita, fericita probabil ca nu sunt cool, dar ce sa-i faci imi place sa mai Retro!

20 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Hello? stay ca n-am inteles?! dai fundita daca iti spunem cand ne-am incepoot viata sexuala? sau cum?! mai aveai oleaca si spuneai daca dam si detalii. Revino-ti ba`. Ca nu stea nimeni sa-ti dea detalii despre viata intima.

| Vizitiul a răspuns:

Chestiile din pat nu se discuta.

| Hmmmm a răspuns:

De ce ti-ar pasa de asta? dc te-ar interesa cine, cand si cum isi pierde virginitatea?
cu siguranta nu la 10 ani asa cum se poarta acum...

| Miauti a răspuns:

M am plitisit de intrebarea asta sincer. nu dati si voi un search

| georgegs a răspuns:

Tu o pierzi din cauza gramaticiwinking

| devilll a răspuns:

A intrebat frumos n-a dat cu parul!

| mihaela_7412 a răspuns:

Asta nu cre dk conteaza sau te simti mai fericit/ta care ii susta ca nu priceplaughing

| claudiea79 a răspuns:

Treaba mea. imi dai fundita

| Mihaic93 a răspuns:

Faci un sondaj?
P. S.: pentru cultura ta "v-ati" se scrie "v-ati"

| Angel977 a răspuns:

Cred ca urmeaza sa ne intrebi:''De cate ori mergeti la baie pe zi?(mergeti si noaptea?)''

| shanela a răspuns:

Uite ce te intereseaza pe tine la 10000078992923 ani e bine?

| clauu a răspuns:

Ce urmeaza sa mai intrebi? La cat ne culcam?

| MeduzaInaripata a răspuns:

La 125 de ani fara o lunabig grin

| Hathor a răspuns:

Pai la 85 tu?

| ralukutzza a răspuns:

Momentan am 14 ani si inca sunt virgina si pana la 17-18 ani cred ca sunt cam micuta pentru imi incepe viata sexuala... dar dc te intereseaza?

| bambollaazarya a răspuns:

Mda mi-am inceput viata sexuala la varsta de 17 ani jumate, dupa o relatie de doi ani cu fostul meu prieten.

| alexbrada a răspuns:

15 ani

| liviu18 a răspuns:

12 ani e cool cu una de 19 ani tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce aveti ma cu eahappy daca fata e curioasa, voi ati fost cam aiurea ca ati postat ceva aici raspunsuri gen"nu te intereseaza"...la ce mai raspundeti atunci? nu aveti ce face sincer...

| Vampire_fan a răspuns:

In primul rand sunt baiat! Si intrebarea asta am pus-o de plictiseale