| YoDarky a întrebat:

Buna stiu ca in mod normal ar trebui sa nu pun aceasta intrebare... dar am o iubita o cheama ana si nu stiu cum sa o mai alint...in mod normal asta vine din inima dar vreau niste idei asa. Cele mai frumoase si venite din inima

Răspuns Câştigător
| DE3a94 a răspuns:

Puisor,alinuta,dulceata,honey,baby,pisi,bebe etc etc...

3 răspunsuri:
| JustMe_7096 a răspuns:

Guritza,iubita,iubire,puisor,bebe,dulceata,viata mea, iubiricirolling on the floor s.a

| Mike959 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o alinti exact asa cum simti pentru a fi cat mai original!

| dragonfly03 a răspuns:

Si pe mine ma cheama anabig grin...mie iubitul meu imi spune anicus, anisca, anutza:X.dar poate ei nu o sa-i placa ...eu incerc sa fiu de ajutor