| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Cum sa imi mai alint prietenul?hee heeDati-mi mai multe idei, cele mai multe si frumoase primesc funditza.promitlove struck

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Pisic
Bibiloi.
Pui
Puisor;
Viata mea
Dragostea mea
Scumpii
Baby
Sufletel

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Hmm, pai: bitu, bebe, pui, iubi, tati, pissoi, baby, sufletel, gurita. Cum vrei tu, e important sa fie inventata de tine alintatura.happy

pa, pa.

| monique a răspuns:

Cum iti vine mai natural, dar in principiu lor le place sa fie rasfatati ca bebelusii, tinuti la piept, mangaiati, leganati.

| PoOfarina a răspuns:

Te-as sfatui sa-i gasesti alinturi care sa vina din suflet. Sunt mult mai speciale si va simti ca e mai important decat altii. Insa pot sa-ti spun cum imi alint eu iubitul: soricel, pufu`, honey bunny, tup, bebi, micutul meu etc.

| Byuska a răspuns:

Eu pe prietenul meu il alint in felul urmator:Bythu, Sufletel, Iubyre, Puyu, Dracusoru Meu, Dragostea mea. Diliu meu(cand mai face ceva nebunesc)Viata mea, Ingerashu meu. Sper ca am fost de folosbig grin

| Iziii:x a răspuns:

Iubismug
Cea mai simplulove struck
Frumoslove struck
CUnoscutlove struck
Si placutlove struck

| ***kiki *** a răspuns:

Iubitu meu dulce, puiut, ingeras:X.Eu ii zic titi sau titiklaughing). Lui chiar ii placebig grin ''sufletelu meu'',''viata mea''. Poate sunt cam siropoase dar trebuie sa ii spui din inima tot ce simti:*

| Biibby a răspuns:

Iubi, pisi, iubiree, scumpulee, bombonel, inimioara, puisor, tauras, pisoi, Ursulet, puta, gurita, printzule, baby, tzuka, motanel, bebe, pui, iubitu`, iubitule, mazarel Yuby, Azorel sau ii spui diminutivu la numele lui! sper ca ti-au fost de folos :X

| LoredanaLory98 a răspuns:

Inimioara mea,dragostea mea,iubire mica, prostutu meu, nebunu meu, ursulet, pisoias, etc.

| bitzuca a răspuns:

Piscotzel!:X:X

| bitzuca a răspuns:

Piscotzel!:*