| Rio4cwalk a întrebat:

BUNA! Sunt baiat am 12 ani si este o fata de care imi place... De fiecare data cand vreau sa ii spun acest lucru ma simt foarte ciudat si nu ii pot spunebig grin Va rog cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| AngoOra a răspuns:

I-ati inima in dinti si fa odata acel prim pas(stiu ca e greu da doar de aia esti baiatwinking )
doar nu astepti sa faca ea primul pas
nu ii spune si tu din prima...formuleaza altfel
intreab-o daca tine la tine, fa si tu conversatie big grin si apoi spune-i ce simti

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai ia-ti inima in dinti mergi la ea si spune-i ca o placi fte mt si daca vrea sa fie pr ta

dar o iei putin s ava plimati o iei de mana si dupa ii spui

bafta:*

| Denii_7043 a răspuns:

Mda... e normal sa te simti ciudat. spune-i pe mess. big grin
sau nu trebuie sa-i spui direct, intra in vorba cu ea...mai intai trebuie sa-i fii un prieten bun...si apoi mai mult. happy sper ca te-am ajutat.

| Patriii a răspuns:

Hm nu stiu daca merge dar gandeste'te ca esti intr'un loc fericit, unde te simti foarte bine si cand esti relaxat spune'ihappy

| isabela_8186 a răspuns:

Prima oara vb mai mult cu ea afla ce ii place poate aveti ceva in comun. Demonstreazai ca o placi nu ii spune doar"auzi eu te plac"ptc o data ce nu ii demonstrezi pe ea nu o va interesa