| xAmphetamină a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat.
Nu stiu ce sa fac pentru ca de fiecare data cand vreau sa ii spun acest lucru dau inapoi.crying
Pun pariu ca si el ma place pe mine, dar de ce nu imi spune?
O fi mai timid?
La scoala nu e asa.
Dau FUNDITA:X
Spuneti-mi cum sa fac sa ii spun ca il plac!

Răspuns Câştigător
| staincolor a răspuns:

In primul rand niciodata un baiat nu o sa faca primul pas, noua baietilor ne place sa fim curtati(este exact invers la ceea ce credeti voi fetele), asa ca eu ti-as sugera sa ii spui foarte calma si fara sa ai emotii ca il placi, nu ca il iubesti... atunci el va reactiona intr-un fel in care iti vei da seama daca sentimentul e reciproc, SUCCES

1 răspuns:
| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Poate doar o arde aiurea cu tine... si are pe alta, sau doar vrea sa profite unpic de tine. Du-te si vorbeste cu el deschis si sincer ca nu ai nimic de pierdut