| yonel321 a întrebat:

Buna sunt baiat am 14ani.si vreau sa stiu. deci pana acum 2 seri ieseam cu o fata, pe care o placeam, o luam de mana, ii puneam mana pe par o mangaiam, ei ii placea, parca si ea se dadea p langa mine.azi din pacate sa comportat cum nu trebuie cu mine adica.eu i-am cerut pe mess conferinta cu un baiat, ce a vb cu el.am rugato frum, i-am spus daca nu mi-a dai ma supar. ea tot nu mi dato. iar acel baiat care e prtn bun cu mine, si vbea cu ea, care eram gelos pe el. el ia cerut conferinta lu fata asta sa vada ce a vb cu mine. ea imediat i-a dat conferinta. m-a deranjat rau.azi i-am spus dc i-ai dat conferinta lu baiatu ala, si mie nu miai dato? ea cica am inteleso gresit. i-am sp numai vb cu tine. iaq ea.asta e dorinta ta, nu te pot obliga.deci m-am certat cu fata pe care o placeam, iar acum ma doare, dar maine imi trece. vreau sa stiu. trebuie sa-mi caut o alta fata pe care so plac, sau sa nu caut dloc decat sa ma distrez? adica sa numai sufar pentru alte fete. spuneti-mi si ce credeti in legatura cu intrebare mea, si cu ce vam povestit.

5 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Pff.esti cam gelos.Treci peste, fete sunt. Daca te place cu adevarat te cauta ea.

| missShe a răspuns:

Prietenul tau " bun " putea sa iti dea el conversastia cu fata aceasta (daca am inteles bine ) asa te puteai convinge ce fel de fata e. Poate nu ai inteles tu bine ce simtea ea pentru tine, o fata care e indragostita de un baiat nu se comporta asa, la varsta asta fetele sunt mai mature ca baietii (probabil a luat-o mai in gluma ). Oricum nu trebuie sa " iti cauti " alta fata de care sa te indragostesti, ea va aparea pur si simpu ( daca e cazul ). Daca nu eu iti sugerez sa fii mai atent cu relatiile, daca nu crezi ca merita nu le lua in serios. Relatiile fara obligati sunt la moda si par bune pentru tine :*. Iti urez succes!

| laure_3087 a răspuns:

1) Invata sa scrii straight face rolling eyes
2) las-o daca te iubeste se intoarce

| anonimm123456789 a răspuns:

Sunt fata si crede-ma ca eu cunosc alte fete si varsta te acum e frageda eu iti dau un sfat nu mai pune la suflet mai intai te distrezi si apoi daca vezi ca merita, poti sa incerci o relatie frumoasa poti acum sa iti cauti alta fata ca sa o uiti pe fosta dar nu uita sfatul meu nu pune la suflet ca apoi tu suferi.

| nicu961 a răspuns:

La virsta ta nu cred ca ar fi bine sa te intilnesti. Sfatul meu distreazate! Succes happyhappy