| yonel321 a întrebat:

Buna sunt baiat am 14ani. vreau sa va spun ca:vorbesc cu o fata de 1 saptamana doar pe net, fara sa o vad fata in fata.acum 2 zile am iesit cu ea afara pentru primadata.si nu prea am vbit cu ea. dupa o zi am iesit iar cu ea si inca 3 baieti.atuncia. am mangaiato, am luato d obraji, i-am pus mana pe spate si ea numi spunea nimica decat zambea putin.ma puneam p langa ea, iar ea se impingea in mine.eu la fel in ea si ea zambea iar.pe urma se baga in seama cu mine, adica statea mereu p langa mine si imi batea apropouu sa ma pun p langa ea ca ii e frig.pentru acele momente ea mi-a dat impresia ca ma place si ca vrea sa stea cu mine. a doua zi am intrebat-o daca sta cu mine si mi-a spus ca are prieten si ca pe mine ma vede doar ca p un prtn. dar ne alintam intre noi, ceea ce cu alti baieti nu vbeste asa frumos cum vb cu mine. ea m-a refuzat ptc are prtn.am intrebat-o, ca daca nu ar avea prieten ar sta cu mine? si mia rasp ca nujtie.eu i-am spus hai numai ocoli spune ca nu vrei si atat.pe urma ea a spus nu ocolesc spun doar adevarul.in seara aia oricum sunt sigur ca ii placea cand ii puneam mana pe fata sau pe par. o mangaiam pe spate.mai multe chesti dragute.in fine.eu cred ca mar refuza ptc ne cunoastem naibi de o saptamana atat. voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| kissmealiss a răspuns:

Daca are prieten... nust ce sati sp.intereseaza-te despre si vezi k faci

| VisualBasicExpert a răspuns:

Daca ti-a spus ca are prieten ce mai vrei?