| MadiHeart18181818 a întrebat:

Sunt casatorita si inca nu mi.am. inceput viata sexuala... el are 33 si eu 19 ...si nici nu ma inteleg cu familia lui... multe persoane imi spun sa ma despart de el... voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Pff...casatorita, mai bine te desparti de el

| Doub a răspuns:

Păi şi voi ce aţi făcut în noaptea nunţii?laughing)

Stai, te-a obligat cineva să te căsătoreşti? De ce eşti aşa nehotărâtă?

| raMLesS a răspuns:

Desparte-te găseşte-ţi unul mai tânăr, ăla-i boşorog o să regreţi mai târziu, cel mult să aibă 24-25 de ani.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Iubirea n-are varsta, dar cu toate astea felul vostru de a vedea lucrurile e total diferit, iar din cauza asta vor aparea probleme mai tarziu. Daca inima ta iti spune sa continui alaturi de el atunci ar fi bine sa o asculti pentru ca regretul unei iubiri pierdute din cauza factorilor din jur e mai mare decat regretul unei iubiri care nu va mai merge intr-un viitor impreuna.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îl iubești, familia lui n-ar trebui să fie un obstacol, cu atât mai puțin să-ți pese de ce spun alții. dacă chiar vă doriți această relație, luptați pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti maora,asa ca nu ii *** petoti ce vrei sa faci tu. odata ce te tien,contribuie la casa,masa etc nu ii *** grija pe altii de voi. Daca legea nu e impotriva, da-i in **** si urmeaza-ti instinctul. daca e om bun, te iubeste si va impacati bine, iubiti-va. Gandeste tu, nu altii pentru tine.Gura lumii nici cacatul nu o astupa.Lasa-i sa vorbeasca, de tine apoi de altii cand se vor satura. gandeste-te be daca vrei sa fii cu el, daca e om bun si daca da, fa-te frumoasa pentru el si incepe viata sexualacu el. Din punct de vederre al familiei, ei sunt in stare sa il tina si ppan ala 50 de ani necasatorit, pentru ca nu le convine lor fata.Mai da=i in pana mea.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Daca pui la indoiala relatia voastra si mai ales acum, de ce te-ai casatorit cu el? ca nu inteleleg. As vrea sa iti explici daca se poate si daca nu deranjeaza. In fine... Daca va iubiti, atunci lupta pentru voi, trecepti peste toate obstacolele impreuna. Daca nu il iubesti atunci nici nu mai are rost. Si inca ceva, tu esti suparata ca nu ti-ai inceput viata sexuala, sau care este motivul?

| MadiHeart18181818 explică:

Problema este ca... chiar daca ne iubim foarte mult nu putem sta pana la nesfarsit asa... fara sa facem nimic......si mai ales ca nu ma suporta nimeni din familia lui... va rog sfaturi!

| MadiHeart18181818 explică:

Toti din familie incearca sa faca tot posibilul sa ne desparta....de exemplu: mamei lui nu ii convine ca vai ca nu ii spun sarumana si ca nu mancam cu ei..imi tot spune mereu ca dc nu merg cu ei la sapa si din astea... eu le-am explicat mereu ca noi tot ce avem nevoie ne cumparam... tin sa mentionez ca are 6 frati... sunt pocaiti... mama lui si taicaso au pretentii sa le platim curentul... abonamentul la telefon... etc......si tinand cont de faptul ca sunt si eu la facultate cu taxa. iar el are salariu 10 milioane.......si cea mai mare problema este ca sunt certuri cam in fiecare duminica si de orice sarbatoare ca se strang toata familia... sincer va spun simt ca nu mai pot... va rog sfaturi?