| vapulea a întrebat:

Salut am o intrebare sunt in scoala franceza si de 1 an mi.am inceput viata sexuala cu foarte multe fete din scoala dar de vreo 3 luni penetrare(ca sa zic asa) credeti ca e ok sau ar trebui sa fac vreun test?

Răspuns Câştigător
| unprietenaproape a răspuns:

Daca ai anumite banuieli... si nu te ai protejat...

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cei care se lauda mult cu muierile sant tocmai invers, de abia reusesc sa faca sex

| Jameson a răspuns:

Salutare. Nu iti fa griji de la mana ''dreapta'', ''stanga'' sau amandoua nu e nici un risc nici dupa 100 de ani. Eventual ai grija sa nu faci febra musculara sau sa nu ramai cu tic nervos, iti recomand un test de forta si viteza sa vezi cate ''miscari'' ai pe minut si daca ai mai multa forta. Ce sa zic? Esti de invidiat, Bafta.

| mihai69 a răspuns:

„... credeti ca e ok sau ar trebui sa fac vreun test?"
===
Poți face un test dacă vrei. Numa' să nu fie de inteligență!

| Jameson a răspuns (pentru mihai69):

Bravo! bine zici

Răspuns utilizator avertizat