| dydyyyy a întrebat:

Buna:*:*:*:sunt cu iubitul meu de 3 anilove struck as vrea sa tin relatia asta cat mai mult timp si sa nu intervina monotonia... dati-mi si mie cateva sfaturi cum sa ma comport cum sa vb cu el etc.va multumesc!

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca deja sunteti ok si aveti o realtie buna inseamna ca tu sti secretul mai bine decat noi.

| ana_2556 a răspuns:

Daca ai o relatie de 3 ani inseamna ca deja stii cum sa vorbesti cu el happy Cat despre comportament cel mai important e sa fii tu insati pentru ca el de tine s-a indragostit, si impotriva monotoniei, recomand mici surprize din cand in cand, iesiri romantice, picanterii, costumase sexy in caz ca v-ati inceput viata sexuala, il anunti intr-o dupa amiaza de vineri : fa-ti bagajul ca plecam la munte pentru 2 zile. Nu stiu ce varsta ai, si nu imi dau seama ce sfaturi ar fi potrivite happy Sper ca ti-am dat niste sfaturi care iti dau de gandit. Take care

| aDa_6148 a răspuns:

Sa nu te stresezi din punctul asta de vedere. Si eu sunt cu un baiat de 2 ani jumatate si totul e bine si vreau sa mearga cat mai mult relatia asta, dar pe cat de mult iti pui problema asta cu atat mai mult se intampla cevalaughing. Fii cum esti tu (cu riguranta mai apar divergente, dar sper sa le atenuati, ca in fiecare relatie) big grin

| Bya_1568 a răspuns:

Buna draguta :* eu cred ca ar trebui sa existe comunicare sa nu va certati de la nimic toata ca am observat ca majoritatea cuplurilor se cearta de la nimicuri, sa ii arati mereu indiferent de situatie ca il iubesti enorm si ca ai face orice pentru el si atunci el va vedea cat de mult il iubesti si ca ti-l doresti o viata langa tine:X pup :*