| Alexandru98 a întrebat:

Salut!
Puteti sa-mi dati niste sfaturi cum sa ma comport cu o fata!
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bixx a răspuns:

1: nu incerca sa pari chiar un "gentilman"

2:daca o placi... arata'i! (adica uita-te la ea {ma rog...nu te holba}, fa-o sa inteleaga asta)

3:daca are probleme sau se cearta cu candva tinei partea...

4:pune un prieten sa o intrebe daca si ea te place...

5: in sfarsit dupa vreo satamana poti sa'i scrii pe mess sau sa'i dai un SMS cu ceva de genu': "vrei sa stai cu mine?" sau ceva din care sa reiasa asta pe cuvintele tale...

Sper ca ti'am fost de ajuitor! SUCCES!

3 răspunsuri:
| Indian a răspuns:

Bei eu sunt de acord cu iulyka98. E perfect.Si fa-o din suflet dupa cum a spus xuxu209

| kriss_1841 a răspuns:

Cat mai frumos posibil... fa-o din suflet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii romantic love struck Asta le place fetelorhee hee Si fii atent cu ea si cu dorintele ei happy

Sper ca te` am ajutatwinking!

Paa :X:X