| evojack a întrebat:

sunt cu prietena mea de 2 ani De zile. La inceput toate bune si frumoase, dar de jumate de an cam asa nu mai prea vrea sa se culce cu mn. De fiecare data cand vine vorba de sex devine irascibila nu ii convine nimic si cand o facem, o facem rar si 1 data. In rest mereu cauta scuze gen o d9are capu ba ii e rau ba nu se simte bine etc... ce sa fac? oare de ce e asa? Are pe altcineva?

Răspuns Câştigător
| jewnina a răspuns:

Intreab-o serios si nu o lasa sa incheie subiectul pana nu rezolvi problema

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil e cu altcineva

| Vvistula a răspuns:

S a saturat vrea experiente noi, sper ca mai schimbi pozitiile si da se poate sa aiba si pe altcineva dar s ar fi despartit de tine totusi.

| RAY a răspuns:

Daca esti bolovan si crezi in fete ce sa faci asta e, prietena face sex cu altul asa ca ea e satisfacuta

| corbulalbrosu a răspuns:

A intervenit RUTINA, si nu numai. Va poate da raspunsul sexologul sau psihologul.

| mihai69 a răspuns:

De ce întrebi aici în loc s-o întrebi pe ea?!?
Simplul fapt că ai scris aici denotă că voi nu comunicați în cuplu - așadar relația voastră scârțâie și în final se va destrăma. Și evident, în lipsa comunicării, tipa e departe de a fi satisfăcută sexual de tine. Că o fi sau nu cu altul... e treaba ei.

| Emilian65 a răspuns:

De 2 ani de zile, s-ar putea sa se plictisit de aceeasi jucarie. Poate vrea ceva proaspat si mai bun.

| LoveSleep a răspuns:

Probabil o ai cam mică.

| Evolution a răspuns (pentru LoveSleep):

rolling on the floor))) sau nu o satisface bine laughing)

Revenind la subiect. Ma rog, probabil ca nu ii place sexul cu tine, acum la modul cel mai serios.

| SkyPilot a răspuns:

Poate sa aiba pe altul sau poate sa aiba o problema de sanatate jos (e chiar posibil sa nu stie de ea si sa aiba un discomfort). Se poate ca in relatia voastra sa fi intervenit rutina (fie in viata sexuala fie pe plan sentimental) sau fata sa nu se simta iubita ci doar folosita. Sau poate ca acesta este nivelul ei de sexualitate, nu poate duce mai mult.
Daca nu iti convine situatia si esti dispus sa pui capat relatiei, incearca sa ai o discutie cu ea. Ii explici cum se vede situatia din punctul tau de vedere si o intrebi care este motivul si ce anume puteti face pentru a reveni la timpuri mai bune. Atentie, ii spui ce simti tu si te referi la fapte concrete, nu folosesti epitete la adresa ei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar 2 "optiuni". are parte in alta parte, ori nu o multumesti. din pacate nu stiu care e mai rea pentru tine.

| HiTman08 a răspuns:

Poti sa o rogi sa te lase macar un oral sa-i faci

| Dice3 a răspuns:

Te paraseste ba!