| ***kiki *** a întrebat:

sunt cu prietenul meu impreuna de 3 ani si am ajuns la un acord ca am vrea ceva mai piperat in relatia noastrabig grin.adica o a treia fatahappy.Eu am 19 ani si el 22.Cine e interesata sa-mi lase mesaj pe privat si vorbimhappy.

8 răspunsuri:
| ***kiki *** explică:

De ce tot timpul trebuie sa fiti rautaciosi? cautam o a3a fata pentru sex.E problema noastra ce facem mai incolowinking

| RedPorcelain a răspuns:

3sooooooooooooommmmeee!

| Oana92 a răspuns:

Hmmm...e o super fantezie, esti sigura ca iti doresti asta si in realitate? Mai ales ca el va fi ``impartit`` nu tu? In fine, e problema voastra, multa bafta si distractie placuta! P.S. nu uitati de protectie!

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Ma ofer eu, dar sunt baiat big grin

| ζøvعღ a răspuns:

Eu nu inteleg de ce accepti asa ceva...in fine, problema ta.

| hässlich a răspuns:

Eo ma ofer.Hai de unde vis? smug

| gugulina97 a răspuns:

Da vreau eu te rogbig grin

| SophYe a răspuns:

Ce dracul sa faci cu o a treia?
Io sugetzi de odata?:S sau?
ca nu intelege nimeni nimica laughing)