| anonim_4396 a întrebat:

Bunastraight face
sunt derutata pentru ca ma minte!
e vb de fostul care vroia sa iesim si n-a putut iesi o data si mi-a zis intr-o zi la tel k vrea sa se revanseze k trebuie sa vbim nu stiu ce.
si ca sa-l anunt cand sunt dispusa.
Lam anuntat si el mi-a raspun ca nu stie daca ne vedem apoi azi pentru fb a intrat cel mai bun pr a lui pe frofilul lui de fb ca sa-mi spuna k are pr ( pr lui se dadea acel baiat) si apoi mai tz aflu ca el de fapt a facut asta doar pentru ca acel baiat nu vroia sa iasa cu mine desii mie mi-a spus ca vrea sa ne vedem si chestii si mi-a dat multe chestii de intele nu stiu ce vrea pana la urma urmei totul e o minciuna si nu mai inteleg nimic din toata povestesad

2 răspunsuri:
| The1smartiest a răspuns:

E un nesimtit! treci mai departe si nu ti mai bate capul succes

| SverinMihaela2012 a răspuns:

Vorbeste cu el, si roaga-l sa fie sincer asa va fi mai bine, apoi intreaba-l ce a vrut sa vorbeasca cu tine)))Bafta