| anonim_4396 a întrebat:

Buna

sunt derutata pentru ca ma minte!

e vb de fostul care vroia sa iesim si n-a putut iesi o data si mi-a zis intr-o zi la tel k vrea sa se revanseze k trebuie sa vbim nu stiu ce.

si ca sa-l anunt cand sunt dispusa.

Lam anuntat si el mi-a raspun ca nu stie daca ne vedem apoi azi pentru fb a intrat cel mai bun pr a lui pe frofilul lui de fb ca sa-mi spuna k are pr ( pr lui se dadea acel baiat) si apoi mai tz aflu ca el de fapt a facut asta doar pentru ca acel baiat nu vroia sa iasa cu mine desii mie mi-a spus ca vrea sa ne vedem si chestii si mi-a dat multe chestii de intele nu stiu ce vrea pana la urma urmei totul e o minciuna si nu mai inteleg nimic din toata poveste

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l balta ca nu merita atentia ta

| MerVeilleuX a răspuns:

Lasă-l, dacă te complică atât nu merită.

| CeInteleptul a răspuns:

Bună!
Câți ani ai tu? și cât are prietenul tău?
-băieții de multe ori dorind să proteje fetele, fac greșeli, și fetele se supără.
Trebuie să mergi să discuți pe îndelete să îți explice.

Ideea este dacă ține la tine sau nu?
Dacă ții la el și vă potriviți?

Asta contează. Certuri vor fi mereu!

| anonim_4396 explică (pentru CeInteleptul):

Pai mi-a spus ca mai tine la mine si k i-am fost draga si ca ii mai sunt inca putin k na.s-au int mai multe..si in fine el are 17 eu 15 si 9 luni iar el abia a facut 17 ma rog.
problema-i ca nu-l inteleg ce vrea imi aduce in discutie trecutul despre noi acum vrea sa se revanseze dar la calculator pe chat pe fb e pr lui care spune ca are iubita si pr lui imi zice ca a spus asta doar pentru ca el nu vrea sa iasa k mine si nu mai stie cum sa se scoatasad

| împartezâmbete a răspuns:

Buna poate e doar un test sa vada daca intr-adevar tii la el! o zi buna

| bogdandinro a răspuns:

Incearca sa treci peste

| izabelaaa21 a răspuns:

Lasa-l in trecut