| sHellby a întrebat:

sunt fata si am 11 ani. As dori sa imi fac si eu o schimbare de sex. adica sa devin baiat. Cum fac asta? Mentionez ca sunt hotarata.

24 răspunsuri:
| Eka7Lyzza a răspuns:

rolling on the floor))))))))) asta e cea mai mare tampenie care am citit`o dupa site-ul asta.

| Eka7Lyzza a răspuns:

In prumul rand ai nevoie de 18 ani + si in al doilea rand de o "carutza de bani" si hai sa punem si al treilea rand : " TREBUIE SA FI NEBUNA LA CAP "!

| zGohan a răspuns:

Pai trebuie sa te operezi la sani parca ca sa nu mai creasca si la p**** ca sti ca e diferita la baoat---femeie. Dar parintii trebuie sa fie de acord pentru ca esti minora...si costa mult!
Dar pot sa stiu de ce sa-ti schimbi sexul?

| MMadalina a răspuns:

Doresti cam multe, nu crezi?

| AndyArtist a răspuns:

Mda... n-ai minte. La varsta ta nu poti lua decizii singura. Ai vorbit si cu parintii tai? Eu te sfatuiesc sa te gandesti mai profund la chestia asta dupa ce implinesti 18 aniwinking

| EmHinoki a răspuns:

La varsta ta esti deja decisa sa faci asa ceva? Mai ai timp sa cresti happy. Asta e doar o criza de personalitate. Dupa ceva timp va trece
. Da sa nu spui ca sunt rautacioasa acest tip de operatie se face dupa 18 ani :*. Pana atunci ai timp sa te razgandesti de multe ori >; d

| 18missy a răspuns:

Nu poti sa faci acest lucru ...esti minora si nu ai voie...in schimb gandeste-te bine la ceea ce faci pentru ca mai tarziu o sa regreti

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Pai trebuie sa-ti faci o operatie si devii transexual! funda?

| andreeauta1999 a răspuns:

Fa ce iti spune inima

| andreeauta1999 a răspuns:

Sa faci ce iti spune inima. fundita please

| MademoiselleV a răspuns:

Câtă imaginaţie! Penibil...
Totuşi, la vârsta ta nu cred că se poate. Trebuie să ai cel puţin 18 ani.
Multă baftă!

| alliss a răspuns:

Repet inca o data acelasi raspuns ca la alta intrebare : Rog toti parintii care au copii de 10-11-12-13 ani sa nu-si mai lase copchii nesupravegheati la calculator. Cauza? Intrebarea de mai sus day dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

*voce de batrana mode on*
Ce imaginatie au copiii din ziua de azi.

| briquette a răspuns:

Cand vei da de pl sa vezi ce operatie mai vrei tu rolling on the floor

| lilstar a răspuns:

La 11 ani nu esti hotarata, spui tampenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*dupa 10 ani*
Buna, sunt fata si am 21 ani. Am facut tampenia de a ma taia la puncte si la punctepuncte pentru a arata ca un baiat si acum regret mutilarea. Parintii nu au aflat inca, dar daca vor afla ce ma fac, cum ma fac iar fata? funda"

| Nymphetamine a răspuns:

Esti prea mica ca sa stii ce vrei... o sa cresti si o sa-ti aduci aminte si-o sa razi cu lacrimi. Crede'ma, asa am facut si eu... laughing

| Melissssa a răspuns:

Pfffflaughing) asa te-a lasat Dumnezeu!laughing hello ai 11 anilaughing pamantul catre tinee!

| aumih16 a răspuns:

Dar care e motivul pentru ca tu vrei sa fii baiat iti lipseste cumva popularitatea sarmul etc caci daca e asta e o mare problema eu zic sa te gandesti inainte sa faci asta

| aumih16 a răspuns:

Esti totusi c-am mica dar daca asta iti doresti poti deveni baiat prin mai multe cai de pilda tratament hormonal si nu operatii neaparat

| aumih16 a răspuns:

Da sa stii ceva ca tratamentul asta hormonal nu e moaca si asta e cu bani totusi

| aumih16 a răspuns:

Normal cei care doresc sa isi schimbe sexul din cate stiu ar trebui sa aiba un motiv intemeiat pentru care vor sa treaca de partea sexului indiferent ca e masculin sau feminin

| DomnaruStefania a răspuns:

A trecut mult timp de la postarea ta, sper că acum ești trans.Stiu,vârsta e mica, dar de când te naști poți să decizi ce vrei să fii. Uneori oameni se nasc în corpul greșit.Eu te susțin și sper că acum ești cel mai frumos băiat?