| anams a întrebat:

Daca imi fac operatie de schimbare a sexului ( din fata sa devin baiat) si tratament hormonal, or sa-mi placa fetele sau baietii?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Tratamentul hormonal te va face sa fii atrasa de fete

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| amoremioX a răspuns:

Pai din moment ce vrei sa-ti faci operatia eu cred ca iti plac fetele

| p1nk a răspuns:

Majoritatea isi doresc sa faca operatie de schimbare a sexului in cazul tau din fata sa devi baiat in momentul in care iti plac fetele. Tu trebuie sa-ti dai seama de asta. Daca-ti plac baietii nu ai dc sa-ti faci operatia asta.