| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si am 15 ani. Si sunt foarte speriata sad Azi, prietenul meu a ejaculat, dar nu direct, avea chilotii pe el. Si m-a "udat" si pe mine. Si eu aveam chilotii pe mine. Cand am mers la baie am observat ca sunt uda. Dar nu era de la mine, era de la el. "Pata" era la aprox 1 cm deasupra clitorisului. Deci un pic cam departe de vagin. Sunt sanse sa fi ajuns sperma in vagin? Care sunt sansele sa fiu insarcinata? Please, HELP sad

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna, stai linistita ca nu trebuie sa te sperii in halu asta...nu prea e posibil, mai putin de 1%sanse, cum sa ramai gravida prin chiloti? Sperma trebuie sa ajunga pana la tine in ovar sa fecundeze ovulul nu e chiar asa ...totusi pentru linistea ta, un test de sarcina nu ar strica, dar nah, nu exagera ca nu prea e posibil, doar nu a ajuns sperma de pe chiloti asa direct in vagin, totusi ai grija pe viitor ca nu e de jucat cu asta, folositi un prezervativ chiar si cand aveti chef de `joaca`.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu esti gravida, nu am auzit niciodata de o sarcina prin chiloti.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sanse sunt... dar mici tongue

| Sara a răspuns:

Fato, zi mi ca esti si virginahee hee
hei. lasand ironia la o parte nu esti nici gand gravida.

| corina_4591 a răspuns:

Pai si tu la 15 ani asta faci? Nu mi se pare normal esti un copil. Sper sa nu fii avut ghinionul asta.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Nu prea sunt sansehee hee

| Titi_7923 a răspuns:

Din pacate ai noroc, stai fara griji tongue

| vallery a răspuns:

Sansele teoretice sunt foarte mici. Trebuie sa ai un ghinion foarte mare ca sa ramai insarcinata. Asa ca nu te panica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

hee hee) alta intrebare putin ciudata pe ziua de azi.normal ca nu.stai linistita :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt sanse foarte mici sa ramai gravida tongue

| Giuly_3112 a răspuns:

SUnt sanse putin sa ajung sperma in vagin doar daca ai umblat prea mult inainte sa-ti dai seama de problema.