| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt fata si inca nu mi-am inceput viata sexuala, cand ma masturbez imi vine sa urinez insa nu dupa mult timp...de ce?!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal. Cand te exciti in pelvis ajunge mult sange si acesta creste vascularizatia renala, in asa fel incat rinichii produc mai multa urina. In plus, contractia muschilor pelvini comprima vezica si dau senzatia de necesitate imperioasa de a urina.

7 răspunsuri:
| greg a răspuns:

E normal.

| covexrobu a răspuns:

Pai cam asa vine la toata lumea. Nu stiu ce vezi tu mai ciudat la asta.

| smooth a răspuns:

E normal, daca aveai inceputa viata sexuala vb de altcevahappy

| gabrielutzu a răspuns:

Nu te mai masturba.
Lasa drak laba feminina.

| ingrijitoare a răspuns:

Pac-tac, cand apar homosexualii si lesbienele la televizor, apar altii in vizor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este normal, incearca sa urinezi inainte de masturbare/ act sexual. Stimulezi muschii vaginului si de aceea cateodata doar poti avea senzatia ca vrei sa urinezi si nu neaparat sa o faci, asta se intampla si in timpul actului sexual. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei e super ultra normal.