| Larisuk128 a întrebat:

Buna! Sunt in clasa a 5-a si imi place de un baiat din clasa a6-a.Cum sa fac sa ma observe?

5 răspunsuri:
| cinenuvedenustie a răspuns:

Fa-i viata imposibila si incearca sa-l sufoci cu prezenta ta!

| BeAmazing a răspuns:

Stai mai mult timp in preajma lui. dar nici sa pari o disperata. si incearca ca NU tu sa-l intrebi ce face ci el pe tine.[astepti de la el o intrebare happy ]!

| Anonymus23 a răspuns:

Pai incearca sa gasesti cat mai multe lucruri in comun si daca ii place sa zic serialul Insula tramei totale Zii ca no ai vazut ep ala ala etc si asa o sa te bage in seama Funda?

| Raveica_Iulia_1997 a răspuns:

Da din ochi la el si dai un pupic pe obraz asa poti sa fii cu el

| Cherchel a răspuns:

Te faci observabila prin felul tau natural! Daca nu te observa, nu ai nicio vina - doar ca nu e momentul, inca!