| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in pana de idei! Ce as putea sa-i dau prietenei mele de ziua Valentin? Va multumesc mult! Pa!

Răspuns Câştigător
| Adelutza_8961 a răspuns:

Poi ceva dragut´ care sa exprime iubire.
un ursuletz de plus´s´au o perna cu o poza cu voi. sti tu efectele alea care se fac oriunde.
Orice i´ai oferii nu uita de un trandafir. si o ciocolatablushing
Spune-i ca o iubesti de multe multe ori... fa ca ziua aia sa fie speciala.sad bucura´te ca esti langa ea si ea langa tinesad
eu am o rell la distantzarolling eyes si ziua aia o sa fie o zi trista.
asa ca bucurativa unu de altu. Sper sa iti fi fost de ajutor>big grin

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Te sfatuiesc sa ii iei ceva simplu! Ca un ursulet, sau o cutie cu bomboane.
In orice caz, frumos gest!

| LostLady a răspuns:

O cutie de bomboane + un buchet de flori/un trandafir, ceva din argint (un lantisor, o pereche de cercei, o bratara), un parfum, o poza inramata cu voi doi. Si bineinteles multa multa dragoste happy

| EvelineFgm55 a răspuns:

Oww ce scump love struck pai nu stiu eu is fata. iti spun km ce la plac fetelor. pai iai un maimutoi sau bomboane sau. flori
(trandafiti in special adica sunt mai romantici ) orice pana la urma gestul conteaza si conteaza ca te-ai gandit la ea. si nu ai uitat. adica ea o sa isi dea seama ca nu esti genul care doar vrea sa aiba o prietena si nu face nici un efort. asa. mai vbine iai ce simti tu ca ii place adica tu o cunosti mai bine! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un vibrator... ii va placea sigurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc mult prieteni!