| Lalylau a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat pe nume Vlad. Aseara am iesit in parc cu o fata si cu niste baieti, printre acei baieti se afla si el. Tot glumeam acolo si el deodata m-a prins de dupa gat si a incercat sa ma sarute dar eu m-am ferit. Oare am facut ceea ce trebuia?

8 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Da

| BlackheartQueen a răspuns:

Nu te mai gandi. Daca te place cu adevarat, se va intoarce la tine.

| Dariusuu a răspuns:

Şi uite că mai există fete care să nu cedeze din prima.
Felicitării, ai făcut exact ce trebuia.

Ai tot respectul şi admiraţia mea

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Eu consider ca ai facut ceea ce trebuia, poate el nu simte chiar acelasi lucruri ca si tine...Am trecut prin asta si crede-ma ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa vezi ce crede despre asta. Bafta happywinking!

| AOLEVRIC a răspuns:

Eu cred ca da, chiar daca il placi si alea alea poate nu a facut-o ca simte acelasi lucru. Dar eu zic sa vorbesti cu el, daca va placeti de ce sa nu fiti impreuna?

Răspuns utilizator avertizat
| BlueViP a răspuns:

Daca chiar tine la tine va incerca sa-ti explice. Nu trebuie sa-i cazi in brate din prima

| Swal a răspuns:

1. Aceeasi chestie, o fata care place un baiat dar il refuza, cretin.
2. Nu, n-ai facut ce trebuia intr-un anumit context.
3. Daca a fost asa direct inseamna ca te vrea doar fizic, sa aiba si el pe cine sa tina in brate si cine sa-l spele pe dinti.
4. Daca punctul 3 nu e asa cum zic eu, ar trebui sa te ducu tu la el sa-l saruti.
4. Nu mai fii timida, traieste-ti viata pana nu te traieste ea pe tine.
7. Nu ai observat ca nu exista punctul 5.
8. Si nici 6. tongue