| Lovve a întrebat:

sunt intr-o stare de criza! nu stiu ce sa mai fac! m-am certat cu bayatul pe care il iubesc atat de mult si nu stiu ec sa mai fac ca sa ma impac din nou cu el...va cer un mic ajutor daca se poare! eu nu prea intru pe aici dar daca vreti sa imi raspundeti la intrebarea mea id-ul meu este: iubesk_un_bayat_dragutz@yahoo.com ma bagati in lista imi spuneti despre ce este vorba si citesc raspunsul la intrebarea mea!

1 răspuns:
| Sweet111 a răspuns:

Salut nu inteleg d c multa lume se mai intoarce in trecut,d c il vrei din nou,nu are importanta cine a gresit atunci cand v-ati despartit daca nu a mers bine odata nu va merge nici a doua oara,depaseste momentul si treci mai departe,daca o sa stai din nou cu el,iar o sa va despartiti sunt sigur d asta pentru ca si eu am facut prostia asta.
In fine daca te-ar iubi ar face un pas spre impacare sau macar te-ar accepta in viata lui si nu ar spune ca nu mai vrea sa auda de tine.
Eu zic sa iti vezi de viata ta si sa il uiti, nu se merita sa tanjesti dupa el si sa il impresionezi, dragoste cu forta nu se poate.winking
Succes! pa!