| ana01 a întrebat:

Va rog mult de tot sa-mi spuneti cat costa un porcusor de guinea. Daca vreti sa-mi puneti raspunsul fara al sti nimeni bagati-ma in lista de mess id: iancuana01yahoo.com. Pa pa.

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Depinde, crescatoria Inka are porcusori "de rasa". Intr-un petshop eu il gasesc cu 35 si de la crescatorie 20-30. Ai putea sa cauti pe net, poate exista donatii si asa nu trebuie sa il platesti.

1 răspuns:
| hadobasaniko a răspuns:

Depinde de la cine il cumperi! De la un crescator il cumperi cu 10-20 de lei, de la un magazin obisnuit cu animale in jur de 30-40 de lei, de la un magazin din incinta unui hypermarket sub 50 de lei nu il iei.