| Miii a întrebat:

sunt o fire sentimentala, sensibila, zodia rac, geloasa, mai nebunatica, amuzanta, prietenoasa.cum credeti ca ar trebui sa fie baiatul potrivit pentru mine?happy. Thx.love struck

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Romantic, ascultator, zodia nu conteaza, nu foarte gelos, nebunatik ca si tine, haios, sincer si sociabil. happy

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu sti, nu noi!

Fiecare cu gusturile lui.Crezi ca ce se-aseamana se-aduna?!

| Libelle a răspuns:

E ultima imaginebig grin

| Dominicc a răspuns:

Nesentimental, insensibil, nu zodia Rac, sa nu fie nebunatic ci nebun, prea serios, neprietenos ca un urs. E ok. gasesti din astia la Zoo happy

| Damian a răspuns:

Eu.

| lovenotsex a răspuns:

Te inteleg si eu sunt rac. Iar baiatul potrivit pentru tine ar putea fi tot din aceeasi zodie sau varsator.(parerea mea), dar evident nu te poti lua doar dupa zodie.

| Maya_9911 a răspuns:

Opusul tau happy + si - se atrag smug.

| Miii explică:

.mss.si nu credeti ceva rau despre mine.intrebarea am pus`o asa de plictiseala.doream sa intrebare ceva si nu stiam ce.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Baiatul potrivit pentru. tine e chiar aici:X big grin sunt zodia balantatongue sentimaental, putin gelos, ma fac acceptat in grupuri... de toatebig grin