| besq a întrebat:

sunt si eu o adolescenta(19ani).am si eu o intrebare la care nu gasesc raspuns si as dori sa ma ajutati...sunt confuza in dragoste. .am fost impreuna cu prietenul(22ani) 1 an si 2 luni de fapt si acum suntem impreuna da relatiea dintre noi nu e ca cea de inainte suntem foarte departe unul de altul si nu mai stiu ce e cu mini...in ultimul timp sunt foarte confuza nu mai stiu daca iubesc sau nu...m-am indragostit de alt baiat si la fel suntem foarte departe dar cu el nu am avut nimic decit doar o singura imbratisare la inceput mi se parea ca un prieten dar peste un timp mi sa destanuit si mi-a spus ca ma iubeste dar eu nul credeam pina in momentul cand am vazut ca sufera...si acum simt si eu acelasi lucru ma simt rau daca nu il aud sau daca nul vad pe net...nu stiu ce sa fac si cum sa procedez in asa situatii caci ii iubesc pe ambii si tin la fel de mult nu mai pot fara ei... ei nu stiu ca eu sunt in asa situatie dar fiecare din ei vreau sa fiu numai al lui... dati-mi va rog un sfat cum sa procedez in asa situatii...mersy mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jur, nu am inteles. Poti sa zici pe romaneste? Nu de alta, dar nu identifica limba in translator.

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca tu esti confuza, pe mine m-ai bagat in ceata, tu nu stii proverbul ca "cine fuge dupa 2 iepuri nu prinde nici unul ", asa vei pati si tu. Hotaraste pe care il vrei, e posibil pentru celalalt baiat sa simti doar mila, nu le amesteca.

| IuliaWosster a răspuns:

WOOOW. ok. pai noi nu prea te putem ajuta. pentru ca nu stim pe cine iubesti cu adevarat si nu stim ce este in inima tahappy Sfatul meu ar fi sa stai foarte bine sa te gandesti pe cine iubesti. daca tu ai fost cu iubitul tau 2 ani si 1 luna. si simti ca nu mai merge intre voi. despartete de el. Daca iti dai seama ca il iubesti pe al2lea atunci eu as zice sa fi cu el. acum totul depinde de tine pe cine iubesti cu adevarat happy Mult succes

| gabriela_3062 a răspuns:

Ai zis ca de unul dintre ei nu mai esti asa de apropiata...las-o mai moale ca el... ia o pauza, despartete de el...si incearca ca celalalt sa ai o relatie si pe urma iti vei da singura seama ce si cum...cu care te intelegi mai bine intr-o relatie...la care ti mai mult.caruia ii duci dorul mai mult...etc.succes.pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai numai doi? eu am auzit care au cate cinci, sase.ca din gramada ai de unde alege, da... din doi? ce sa iei ce sa ramaie? daaa. ciudata chestie. da in turcia poate avea on barbat trei patru femei.in romania nu poate o femeie avea macar doi barbati? ii vrei legal? sau asa ...la mica intelegere?