| Denysa2012 a întrebat:

sunt sora fetei cu contul(in sfarsit m-a lasat sa umblu pe contul ei)in fine am o mare problema am 11 ani si imi plk de unu de a 10 si nu am idee ce sa fac sa continui sa-l plk, sa incerc sa fiu cu el nu stiu va rog sa-mi dati raspunsuri calumea nu la plesneala plz

Răspuns Câştigător
| GTG22 a răspuns:

Dupa mine daca el e de a 10 nu cred ca iti va acorda multa atentie dar sa incerci sa fi cu el poti dar sanse ca sa acepte ar fi de 10 %. Acum e treaba ta ce o sa faci

1 răspuns: