| florinbv23 a întrebat:

Sunt un adolescent de 16 ani si am o mare problema! Vreau sa imi incep viata sexuala cu prietena mea, dar sufar de ejaculare precoce/prematura.Am auzit de niste exercitii Kegel, sunt folositoare? Orice alt sfat e bine venit! am nevoie de ajutor repede!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu esti troll, afla ca exercitiile Kegel sunt cunoscute ca exercitii pentru femei si dau rezultate abia dupa 3-6 saptamani.
Daca esti troll, incearca sa le si faci.

| florinbv23 explică (pentru greece12):

Nu stiu care dintre noi e troll uitate putin aici: http://www.apropo.ro/......at-2748701 eu zic ca scrie destul de clar "pentru domni" dar mno, daca tu esti de alta parere...

| greece12 a răspuns (pentru florinbv23):

Hai sa facem schimb de link-uri.
http://www.yuppy.ro/articol/Sex/398/Exercitiile-Kegel-pentru-ea.html
Initiate pentru femei, acum 60 de ani.
Oricum, nu este o solutie imediata, ai nevoie de timp mai mult...

| soul2soull a răspuns:

In timpul actului sexual nu te exita pastreaza o doza de luciditate, nu te excita prea tare

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Da exercitile Kegel sunt foarte bune iti rocomand...viata sexuala tio incepi cam tarziubig grinlaughing...de la 14 ani ar fi trebuitbig grin

| DanielaIoana a răspuns:

Foloseste prezervativul in permanenta