| maXimilianX a întrebat:

Sunt un baiat si am 16 ani. In urma cu vreo 2 saptamani am facut sex anal neprotejat cu o fata de 19 ani. Chestia e ca eu nu m-am spalat pe penis apoi, si in urma cu cateva zile mi-ai aparut bubite rosii pe penis. Ce s-a intamplat? Cum pot scapa de acestea? Mi-e rusine sa merg la doctor sau sa spun la parinti!

Răspuns Câştigător
| mutzy211 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine, spune-i farmacistului ca ti-au iesit bububitele pe penis in urma actului sexual si sa te ajute. Poti incerca "Advantan"(unguent) eu l-am folosit pentru ca imi ieseau de la prezervativ tot niste bubite dar numai pe cap si pe coroana penisului. E posibil ca tu sa ai altceva asa ca mai bine consulta pe cineva in masura sa te ajute.

Succes!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai luat o boala cu transmitere sexuala, probabil gonoree, desi e posibil sa fie sifilis sau trichomoniaza. Nu ai cum scapa de boala fara sa mergi la medic. Este grav ce ti s-a intamplat tie, boala poate evolua serios si lasa sechele.

| Lora a răspuns:

Cred ca prietena ta avea candidoza acuta, si ti-a provocat si tie balanita candidozica, trebuie sa mergi la medic pentru tratament

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cel mai bine stai calm spalate pe penis e un verpes e normal

| Andra_6228 a răspuns:

:-s cel mai bine ar fi sa mergi la medic.nu e o rusine... dar cum esti minor e mai complicat. Incearca sa te speli cu musetel...cu ceai.sa iei niste antibiotice. Dar o cunosti pe fata? Stii poate avea vreo boala? oricum sa nu mai faci ce ai facut.Mai ales neprotejat.Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor nu stiu da pote avea ea o boala sau pote dispar cert e sa te duci la medic oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor nu stiu da pote avea ea o boala sau pote dispar cert e sa te duci la medic oh go on

| dorin_8977 a răspuns:

Eu spun sa mergi la medic... el stie ce tratament sa-ti dea.doar ai de grija sa nu o bage pe fata la corupere de minori

| michaelx a răspuns:

Probabil fata cu care ai facut dragoste a mancat ceva expirat inainte cu cateva zile daca intelegi ce spun happy