| Abecedeghhh a întrebat:

sunt virgina si acum cateva zile prietenul meu mi-a bagat adanc degetul in vagin.cand am ajuns acasa am vazut scurgeri cu urme de sange pe chiloti, si de atunci am scurgeri maronii.ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| AncaNK a răspuns:

Bună! happy
Draga mea, erai virgină.
Pieliță care acoperea vaginul (himenul) s-a rupt. Fizic nu mai ești virgină, și nici psihic deoarece... ce a făcut el a fost... masturbare reciprocă. E normal tot ce ai descris tu mai sus.
Toate cele bune! happy

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înseamna ca te joci cu focul, faci prostii. Ce vârstă ai?

| sofisis a răspuns:

Sangele posibil sa fie ori de la deflorare (ti-a rupt himenul), ori de la vreo rana, ori e menstruatia...

| peperonies a răspuns:

Ca nu mai esti virgina.

| Abecedeghhh explică:

Rana nu e pentru ca nu ma ustura, si nici menstruatie pentru ca ar fi altfel...