| Miniona12345 a întrebat:

Prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin dar nu adânc. M a durut si cand am ajuns acasă am constat ca am avut sânge pe chiloți. Tin sa Menționez ca nu-mi venise ciclu si nu stiu Daca era vorba de ciclu sau ceva S a întâmplat acolo de mi-a curs sânge. Am nevoie urgent de o parere! De la ce credeți ca mi-a curs sângele?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca ti-a rupt si himenul in cursul masturbarii. Oricum, si daca nu il rupea, avand act sexual nu mai erai virgina, dar asa lucrurile sunt mai clare. Nu uita de prima consultatie ginecologica obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale

| corbulalbrosu a răspuns:

In continuare esti VIRGINA si vei ramane asa pana in momentul in care iubitul tau va inlocui degetul folosit cu penisul aflat in erectie cu care te va dezvirgina in momentul primei penetrari a vaginului tau cu organul lui sexual. In urma masturbarii tale cu degetul, probabil ca din cauza neatentiei sau ca a fost foarte grabit/impulsiv, ti-a lezat/rupt himenul ceea ce a provocat acea sangerare si probabil ca si DEFLORAREA,, pasaricii'' tale. Dar cu toate acestea deocamdata si in continuare esti VIRGINA si vei ramane asa pana in momentul in care vei intretine primul sex real...cel de dezvirginare. Multa sanatate!

| sweetangels a răspuns:

Esti virgina? Poate a avut unghii (prea ascutite, taiate prost), nu il mai lasa. Vaginul nu e de cauciuc, iti poate face rani. Sa-si foloseasca "echipamentul" din dotare, cand sunteti pregatiti!happy

| MrJoker30 a răspuns:

Te-a dezvirginat si a rupt himenul.