| lory92 a întrebat:

suntem f buni prieteni de ceva vreme.si el obisnuia sa flirteze cu mine eu la fel(totul in joaca) pana ce mi-am dat seama ca prietenia s-a transformat in ceva mai mult.simt ca il iubesc.insa nu stiu cum sa'l fac sa realizeze asta. fara sa i'o spun.si fara sa pierd prietenia cu el.multumesc mult

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii poti zice ca iti place de el si vrei sa ai o relatie serioasa.

| adryano_7933 a răspuns:

Po-ti sa ii spui ca il simpatizeze, si pot sa ii spui. sti nu prea stiu eu ce ii aia iubirea dar ceva ma legat de tine... Si sarutalwinking