| CARINA_1600 a întrebat:

tin sa va anunt ca am pus capat relatieii cu acel barbat insurat, ma simt foarte rau, dar cred ca asa e mai bine.Multumesc pentru sfaturile voastre, mi-au fost de mare folos.Am nevoie de incurajare, sfatuiti-ma cum sa ies din aceasta depresie? chiar nu mai pot simt ca mor cu fiecare minut.va pup. Si astept sugestii!

Răspuns Câştigător
| blaxy a răspuns:

Adelina din experientza mea eu cel mai bine stiu sa nu stau acasa si sa nu askult muzicaa trista dar sa ies cu prietenii in fiecare zi cind e posibil si sa nu diskut despre trekut.stii uneori noi ne uitam atit de mult la usa care s-a inchis inkit nu o vedem pe cea care sa deskis si unde putem fi mai mult fericiti.iesi cu kolegii prietenii si ditreazate si implicate in orice subiect de diskutie.

fii tare si o sati iasa...ai facut totul cum e korekt.succes .pup.de la blaxy

1 răspuns:
| CARINA_1600 explică:

Nu