| butt3rfly16 a întrebat:

Tocmai cand am crezut ca am reusit sa il uit pe fostul l-am intalnit pe hol la scl si inima mi-a tresaritcryingiar in pauza actuala lui prietena(e fosta lui cu care s-a impakt)vine la mine si fara nerusinare vb despre ei in fata mea.Cred ca o face special sa vada cum reactionez doar ca nu stiu cat o sa mai rezist sa par indiferanta pentru ca eu ca o fraiera ink mai tin la el si toate astea ma dorcrying! Ce ar trebui sa fac in situatia asta?

5 răspunsuri:
| nathalie a răspuns:

Ar trebui sa te reorientezihappy
uite iti dau cateva ponturi pentru a-l uitahappy
de fiecare data cand gandul iti zboara la el, imagineaza-ti-l pe wc strangandu-si un cos sau masturbandu-se. efectul garantat sa iti zboare gandul de la el.
roaga-ti prietenii sa te implice in activitaile lor, asa vei uita de el.
scapa de toate lucrurile care iti aduc aminte de el. puteti cadourile, scrisorelele, etc intr-o cutie si tinele acolo pentru o vreme.mai tarziu vor fi niste amintiri frumoasehappy
si cum ziceam si la inceput, uita-te in jur sigur vei gasi un baiat dragut care te va face sa il uiti si te va merita pe deplinhappy

| meyryi a răspuns:

Ar trebui sa fii foarte tare in situatii din astea si sa te controlezi adica sa nu ii raspunzi la o intrebare sau sa ii dai impresia ca tu suferi inca.capul sus!

| westside a răspuns:

Eu zic sa il uiti si sa-ti cauti si tu un prieten.:*

| Cristian_1672 a răspuns:

Du-te le el si spune-i ce simti pentru el" ar fi cel mai prostesc lucru! daca el nu mai simte nimic pentru ea! parerea mea... uital!

cum spune si Nathalie...
roaga-ti prietenii sa te implice in activitaile lor, asa vei uita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te le el si spune-i ce simti pentru el