| Bianca78 a întrebat:

Buna toi. Am și eu o curiozitate. Băiatul sar simții mai bine fără prezervativ când o face. vreau răspunsuri cât mai detaliate.

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Normal ca s-ar simti mai bine un baiat fara prezervativ pentru ca, capul penisului are contact direct cu vaginul, chestie care face sa fie mai stimulati centrii nervosi de pe capul penisului lui, si deci sa simta mai multa placere, asta e mecanismul.

Asa, frecandu-se cu cauciucul ala, e ca o bariera partiala la stimularea centrilor nervosi de acolo.

| Goete a răspuns:

Cam ce ti-a spus si Mosotti, prea putina frecare e intre capul **** si prezervativ care pe deasupra e o guma si placerea pe care o simtim e prin aceasta guma dar nu stimulare directa. La fete e putin diferit, voi simtiti stimularea directa pentru ca prezervativul impreuna cu **** se misca in vagin - dar simtiti de fapt guma prezervativului sau **** prin el, in schimb va stimuleaza, se freaca direct de vagin pe cand pe **** sta aproape fix.
Oricum din cate stiu si la fete e mai bine fara dar nu simt atata diferenta cat baietii.
Oricum, atentie. Prezervativul ofera dubla protectie, boli si sarcina

| Lukasssz a răspuns:

Nu stiu cum e cu prezervativul, nu am folosit niciodata. Asa cu carnea goala se simte cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar dacă ai întrebat pentru tine si partenerul tău, îți recomand să nu o faci fără prezervativ, nu de alta dar un copil e o plăcere atunci când e dorit si când aveti venituri suficiente.

| TristulVirgin a răspuns:

Nu,că se simte mai protejat cu prezervativ și nu e nici stres și e mai igienic cu decât fără.
Nu am făcut, dar din ce am auzit...

| MariaFaceSex a răspuns:

Un băiat se simte mai liber daca o face fara prezervativ