| Jokers666 a întrebat:

Salut! Cum e când ți-o tragi prima data cu o fata fără prezervativ? Vreau răspunsuri serioase

18 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Salut! Cum e când ți o tragi prima data cu o fata fără prezervativ? Vreau răspunsuri serioase
Serios. Cumpără de la shop o fată de cauciuc.
Fă sex cu ea.
Apoi cu o fată din carne și oase.
Așa o să simți diferența.
Cum e? Cam așa e.

| Jokers666 explică (pentru sadrian46):

Pai de ce sa cumpăr una de cauciuc mai bine cu una reala

| sadrian46 a răspuns (pentru Jokers666):

Așa zic și eu, una reală. Iar cea reală nu are cauciuc. Că prezervativul e din cauciuc.

| dullcat a răspuns:

E foarte fain, mai ales cand exista riscul de sarcina.Asteapta pana cand va veni timpul potrivit.

| Emilian65 a răspuns:

Prima data este ok. Dar, exista riscul de a deveni tătic fără voie, dacă actul nu este protejat cu prezervativ.

| iulia0514 a răspuns:

E super dacă vrei sa devi tătic sau sa te alegi cu ceva boli cu transmitere sexualahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lași gravidă și devi tătic.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dece te interesă pe tine viata intimă a oamenilor? Nu-ți este rușine sa pui asa întrebare? Fiecare om are nevoile lui necesare nu este de judecata viața sexuală a nimănui atât timp cât nu face rău nimănui și nu înșeală și minte un partener de relație serioasă în care este iubirea sincer și Adevărată. Eu nu vad și nu consider o problemă relațiile sexuale a oamenilor este normala sa practici asemenea dorințe carnale atâta timp cât nu are nimeni de suferit și înșelat.

| Jokers666 explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Pai sa stiu și eu cum e asa de înainte ce senzație e?

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Jokers666):

Păi ce senzație sa fie? De unde sa știu eu? Atâta timp cât nu înșeli nu rânesti pe cineva care te iubește cu Adevărată și nu-l inșeli poate sa facă cine vrea cu cine vrea și unde vrea. Eu nu am de unde sa știu cum se simte căci nu am făcut încă și nici nu am de gând vreodată eu sunt foarte bine și asa nu am nevoie de plăceri carnale și nu duc lipsa de așa ceva sunt foarte bine și fără sex și placeri carnale și nu am curiozitate asta cine cu cine și-o trage sa facă cine vrea ce vrea eu sunt foarte bine și așa.

| minrest a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Da, Mustafa, esti foarte bine fara sex, bravo, dar nu are rost, omule, sa renunti la sex intr-o masura atat de mare. E o placere, e si o buna igiena psihica, ajuta si sa strangem o relatie cu alt om.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru minrest):

Păi de ce sa fac sex? Nu am nevoie sunt foarte bine eu nu duc lipsa și nici fără... Pot trăi și o viață întreagă. Recunosc mai fac o Masturbare la 2 săptămâna așa uneori ma uit la și filme cu femeie recunosc da atâta nu ma duc la cu%ve nu ma duc în bordeluri plin de oamenii nimic și murdari eu sunt foarte bine și așa și nu am frustrări de ce alți au și eu nu bravo lor ca au sa aiba câte iubite vor ei care femeie vor ei și soți și neveste vor ei eu sunt foarte bine și așa.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru minrest):

Eu sunt un om conștient și psihicul meu nu are cum sa fie afectat dacă nu are sex căci eu și viata mea nu depinde de sex eu sunt un om conștient de mine și de ce se întâmplă în jurul meu că alți se suie pe pereți și nu mai pot rezista fără o bucata de carne păi scuzați-mă da nu-i vina mea ca duceți lipsă și nu puteți trăi fără... Sănătatea mea este în regula și psihicul meu și conștința mea doar inima îmi este puțin obosita și rănită da o sa fiu bine o sa am grija să nu-mi mai deschid inima ori cui și la ori și cine și o închid de tot căci acolo într-adevăr am o rană imensă care nu o mai pot închide o s-o port mereu cu mine.

| minrest a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Eu nu ti-am spus ca ti-ar fi psihicul afectat. Eu spun ca ti-ar aduce ceva in plus.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru minrest):

Păi ce poate să-ți aducă in plus? Alea sunt doară plăceri. Carnale atâta tot nimic altceva nu-ți auduce în plus sexul și aventurile cu mai multe femei sau bărbați din potrivă mulți o iau pe arătă rău de tot și nu mai pot trăi fără vor câți mai mulți bărbați și femeie vor cât mai multe aventuri nu mai ține cont de vârstă de nimic și se destrăbălăesc mulți din ei își pierd controlul la viață și conștința începe sa umple din cearceafuri în cearfceafuri fără număr.

| minrest a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

O relatie corecta, cu o persoana, nu mai multe, iti poate aduce multe; de asemenea daca ai o relatie care te satisface nu simti nevoia de altele.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Este riscanthappy Mai ales dacă este prima dată, poate nu ai abilitatea la început să te "abtii".

Ai foarte mare grijă!winking

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Încearcă și o sa vezi.