| iriiinaaa a întrebat:

tot eu sunt cu intrebarea cu sarcina. e aproape o saptamana de cand am facut dragoste ultima data fara prezervativ si nu a ejaculat inauntru. sa vad daca imi vine menstruatia saptamana asta iar daca nu vine fac un test de sarcina... se poate elimina embrionu acela prin alta metoda decat avort? in prima sau a 2a saptamana. nu vorbesc de luni. multumesc mult sunt f disperata si cu o teama in mine ca sa int ceva sad
funda

2 răspunsuri:
| 123456 a răspuns:

Daca nu si-a dat drumu si esti sigura de asta nu esti insarcinata. dar mai bine ar fi dupa o saptamana dupa ce vezi ca nu ti-a venit ciclu sa-ti iei un test de sarcina e cel mai bine.

| CRM a răspuns:

Aa daca nu si. a dat drumu. nu cred ca este nici o problema! sigur nu esti insarcinata happy