| spad3r a întrebat:

Buna TotiPentruUnu.

Vreau sa vad daca o fata ma place, eu o plac

Mie imi da' semne ca ma place dar...

Tomai am venit dintr-o excursie si a fost foarte fain. A fost si ea. M-am distrat cu ea am ras dar... neam si certat putin de tot si ne-am impacat peste juma' de ora in fine sa va zic... erau niste tipe in camera cu ea si am venit si eu si fetele alea au zis sa ma dea afara, dar fata aia a zis ca nu, nul dau afara, pentru ce? asa in fine am iesit. Dupa ce m-am certat deschidea usa de la camera se uita la mine si o inchidea. Peste tot facea asta. La discoteca faceam misto de toti ( ps: discoteca privata, deci doar cu colegi si cateva bunaciuni ) In fine si am facut ca sa zic asa : Next Top Model by Alex (eu) si am ras de toti. A defilat si ea prin fata mea special se tot dadea la mine, facea tot felul de chesti ca sa ma faca sa rad (reusea) In fine niste baieti care vorbeau cu ele (si si cu fata aia ) am avut o comversatie cu ei si am zis asa : (eu) mie imi place de aly ( fata aia ) si unul din ei a zis : Ce om fericit esti, si ea te place >:
In autocar am stat cu ea pe banca si ii tot puneam mana pe picior si fund >:

Ce ziceti? M'o place?

Funda

4 răspunsuri:
| fgch a răspuns:

Asa s-ar parea, ca te place.Totusi, ca sa faci sa fie mai interesant, si sa fie si mai atrasa de tine, acorda-i mai multa atentie, si chiar dupa ce i-ai acordat acea atentie fa sa pari indiferent. Fa asta din nou big grin si din nou big grin (da nu de exagerat de multe ori) si vezi ce reactii are big grin.Si asa iti dai seama exact( daca nu esti sigur pe tine)daca te place sau nu(daca are reactii pozitive, adica daca iti acorda si ea atentie, iar atunci cand esti indiferent se tot baga in seama, atunci ii place de tine). Succes, si incearca sa fii mai amabil cu fetele, tine-ti mainile aproape, daca chiar vrei sa o atingi, atinge-i palmele, umerii, parul, lasa fundul ca nu e frumoswinking. E mai ok asa cum zic eu, faci progrese mai repede. Ei bine, succes big grin

| Allexutsa_8314 a răspuns:

Adevarul e ca fata da semne ca te place. Deci se poate sa fi norocos. Insa mai analizeaza putin comportamentul ei... bate ceva apropouri pentru a vedea ce e in mintea ei cu adevarat. Si ai grija si cum te comporti cu ea, incearca sa o atragi si mai mult, fa'o sa te placa si mai mult ca sa ai succes garantat. Funda te rog?

| ExtremeKiler a răspuns:

Pai mai bine fii curajos si zii ca o placi.Nu fi un fricos. Zii ei ca o placi si asa afli daca te place sau nu. Ca daca nu faci asta repede o sa se intalneasca cu alt baiat si speranta ca fata aia te place s-a dus.

| Aldwefh a răspuns:

Adevarul acesta este... chiar te place fata, sper sa fiti impreuna
iti uresc bafta :*