| spad3r a întrebat:

Buna TotiPentruUnu.

Vreau sa vad daca o fata ma place, eu o plac

Mie imi da' semne ca ma place dar...

Tomai am venit dintr-o excursie si a fost foarte fain. A fost si ea. M-am distrat cu ea am ras dar... neam si certat putin de tot si ne-am impacat peste juma' de ora in fine sa va zic... erau niste tipe in camera cu ea si am venit si eu si fetele alea au zis sa ma dea afara, dar fata aia a zis ca nu, nul dau afara, pentru ce? asa in fine am iesit. Dupa ce m-am certat deschidea usa de la camera se uita la mine si o inchidea. Peste tot facea asta. La discoteca faceam misto de toti ( ps: discoteca privata, deci doar cu colegi si cateva bunaciuni ) In fine si am facut ca sa zic asa : Next Top Model by Alex (eu) si am ras de toti. A defilat si ea prin fata mea special se tot dadea la mine, facea tot felul de chesti ca sa ma faca sa rad (reusea) In fine niste baieti care vorbeau cu ele (si si cu fata aia ) am avut o comversatie cu ei si am zis asa : (eu) mie imi place de aly ( fata aia ) si unul din ei a zis : Ce om fericit esti, si ea te place >:

Ce ziceti? M'o place?

Funda

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da, te place. In primul rand ti-au spus si acei baieti si oricum, da si ea semne ca te place. De ce crezi ca s-ar mai da la tine? O fata daca vrea sa-si bata joc de un baiat, nu o face chiar asa. Adica nu ia acest lucru in serios.

| andree_5411 a răspuns:

Sigur te place.
Flirta cu tine!
Ar trebui sa flirtezi si tu cu ea.
Ce m-ai astepti?
Succes!
Funda?

| simonica57 a răspuns:

Da te place cu siguranta si ar trebui sa ii spui pentru fetele asteapta ca baieti sa faca primul pas ea a incercat sa te cucereasca acum fa urmatorul pas spune-i ca si tu o placi

funda?

| R3dXXX a răspuns:

Sigur te place, dupa cum se da la tine iti dai seama

| R3dXXX a răspuns:

Incearca s-o sarutibig grin