| Jdjdjd a întrebat:

Buna TPU! 4 zile eu si iubitul meu ne chinuim sa facem sex.Nu a incercat sa o bage direct dar a incercat sa-mi bage mai intai un deget. Vreau sa va spun ca efectiv muream de durere desi nu la introdus pe tot.Tin sa mentionez ca sunt virgina si eram lubrifiata.
As putea vorbi cu cineva mai multe in privat? Ce sa fac?
Ma doare mult prea tare.

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Este super dureros la început și este normal prin ce treci. Trebuie multă multă rabdare, fii relaxata și nu pune stop, încearcă sa continui, dacă nu, procesul dezvirginare va fi mult prea lung. Trebuie sa nu-ți faci griji, este complet normal. Simte-te bine, după nu va mai fi atât de dureros. Aici e greul, după urmează plăcerea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine incearca tu sa i ti introduci degetul in vagin atit cit suporti, nu forta, si dupa ce te oisnuiesti tu cu durerea si devine suportabilă, ghideaza l pe el cum ai vrea sa i ti faca el, mai intîi sa inceapa cu atingeri fine cu masaj sa te relaxeze i in timp poate varia ritmul, ca daca el din start i ti baga degetul te doare ca apasa impinge tare el nu simte durerile tale, sexul se face delicat cu rabdare, cu preludiu, si cu multă relaxare si pauze nu totul pe graba, ce varsta ai?

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca nu ai face sex deloc inainte de cadatorie.Virginitatea e darul primit de la Creator pentru a fi daruit numai partrnerului de casatorie.

| mihai69 a răspuns:

Mergi la un control ginecologic.

| ywar a răspuns:

Schimba-l, e prea prost pentru chestia asta cu sexul. Cauta pe cineva care are rabdare si care te va umezi foarte tare incat nici nu vei simti cand ti-o va da pentru prima data. Episodul asta trebuie sa fie frumos si plin de emotie, nu traumatizant. El nu stie sa se comporte cu tine.
Ia un baiat care stie ce sa-ti faca.

| Crackman a răspuns:

Este nasol... Va trebui sa înduri acolo 2 minute niște durere pentru o viata de placere

| gogugogugogu a răspuns:

Nu esti excitata si lubrifiata, probabil nici preludiu nu (prea) exista. Partenerul stie ce are de facut sau se pierde cu firea cand vede "veverita"?