| Anonim124635 a întrebat:

Acum 2 zile am fost la ziua unei prietene si la ziua ei a mai fost o fata(atunci am văzut-o prima dată în viață mea) dupa ce am mâncat pizza am fost la o plimbare pe un deal si am facut cateva poze. Ea locuiește în alt oraș și mi-e teamă că nu o sa o mai vad niciodată si gândul acela ma sperie. Cum as putea sa ii arat ca o iubesc(Am wapp-ul ei) nu stiu sa ii trimit mesaj? Sau sa imi iau gândul de la ea.
2. Ce sa fac, nu stiu sa port nici o conversație cu o fata mai ales pe mesaje nu sunt obisnuit

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data incearca sa-ti faci curajul necesar pentru a fi in stare sa o accesezi. In functie de modul in care va reactiona iti vei da seama daca este dispusa si doreste sa discutati, sau sa-ti dai seama din prima clipa ca nu este interesata si nu are niciun rost sa mai incerci si alta data. Daca accepta poti fi sigur ca vor apare si subiectele de conversatie. Bafta! Succes!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă e din alt oraș și nu v-ați putea relativ des eu zic s-o lași baltă

| CodrutElian1990 a răspuns:

Incercarea moarte n-are.

| Anonim124635 explică:

Merci tuturor o sa imi fac curaj si o sa incerc. Nu stiu am o senzatie nu stiu daca ati mai trecut si voi prin ea adica am senzatia ca nu o sa o mai vad niciodată si imi e frica de acest lucru nu as vrea sa o pierd.